Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Dwa auta zderzyły się w tunelu i uderzyły w autobus stojący w zatoczce

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Samochody uderzyły w autobus

W tunelu Wisłostrady auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Następnie samochody uderzyły w stojący w zatoczce autobus. Nie ma osób rannych.

Jak wyjaśniła policja, na Wisłostradzie zderzyły się łącznie trzy pojazdy. - Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Autobus był biernym uczestnikiem tej kolizji. Nie ma osób rannych. Pojazdy uderzyły w autobus stojący w zatoczce. Do zdarzenia doszło po godzinie 10 - informował Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodał, że kierowcy byli trzeźwi.

O utrudnieniach mówił reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Do zderzenia doszło w tunelu Wisłostrady na pasie w kierunku mostu Poniatowskiego. Są utrudnienia w stronę Wilanowa. Zablokowane są dwa z trzech pasów. Tworzy się spory korek - przekazał Szmelter.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl