Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Przejechała przez chodnik i ścieżkę, uderzyła w latarnię. "Kierująca zasnęła za kierownicą"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód wypadł z jezdni na Pradze Południe

Na Pradze Południe kierująca suzuki wypadła z jezdni i uderzyła w przydrożną latarnię. - Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta zasnęła za kierownicą - podała policja.

O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na ulicy Zamoście na Pradze Południe w kierunku Wisły osoba prowadząca suzuki wypadła w jezdni, przejechała przez chodnik i ścieżkę rowerową, po czym uderzyła w latarnię - relacjonował Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Informacje potwierdziła straż pożarna. - Około godziny 13 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że samochód wjechał w latarnię. Na miejsce pojechały dwa nasze zastępy. Nie ma osób poszkodowanych, latarnia przewróciła się na ziemię blokując jeden pas jezdni - mówił Michał Wichrowski ze stołecznej straży pożarnej.

Tymczasem Małgorzata Wersocka z KSP powiedziała o prawdopodobnej przyczynie zdarzenia: - Kierujący suzuki była trzeźwa. Ze wstępnych informacji wynika, że zasnęła za kierownicą.

Pisaliśmy też o dachowaniu smarta na Okopowej:

Kierowca smarta wypadł z drogi i uderzył w murMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl