Na Trasie Siekierkowskiej zderzyły się cztery samochody, jednym z nich jechali żołnierze

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Trasie Siekierkowskiej

Do zderzenia doszło na prostym odcinku Trasy Siekierkowskiej pomiędzy Bora-Komorowskiego a węzłem Marsa. Jak ustalił nasz reporter, terenowa toyota należy do Wojska Polskiego. Jedna nitka trasy była zablokowana.

Jak zaznaczał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, kierowcy jechali w kierunku Rembertowa. - Zderzyły się cztery samochody: honda, subaru, hyundai i terenowa toyota hilux. Ten ostatni samochód należy do Wojska Polskiego, ale nie wiadomo do której jednostki - mówił Zieliński. - Pojazdy są mocno rozbite, wyciekły z nich płyny. Hyundai po zderzeniu obrócił się tyłem do kierunku jazdy - opisywał.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. - Ktoś jest badany w karetce, ale jeszcze nie wiadomo, czy pojedzie do szpitala - zaznaczał nasz reporter.

I ostrzegał kierowców przed utrudnieniami w ruchu. - Jedna nitka trasy jest zamknięta. Nie można pojechać bezpośrednio na Rembertów, tylko trzeba zjechać na rondo Marsa i dopiero wtedy można kierować się na Rembertów - informował Zieliński.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl