TVN Warszawa | Ulice

Samochód osobowy zderzył się z tirem na S8

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na S8

Samochód marki BMW zderzył się z ciężarowym volvo na trasie S8 na wysokości Powązkowskiej. Jak podała policja, jedna osoba została ranna. - Są duże utrudnienia w stronę Wisły - ostrzegał nasz reporter.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło pomiędzy węzłem Prymasa Tysiąclecia a węzłem Broniewskiego. "Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym, brak osób rannych. Zablokowane zostały dwa pasy jezdni w kierunku Marek, ruch odbywa się lewym pasem" - czytamy w przesłanym przez drogowców komunikacie.

- Są duże utrudnienia w ruchu w stronę Wisły - ostrzegał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. Na mapie widać, że na trasie S8 i przy jej węźle z aleją Prymasa Tysiąclecia utworzyły się kilkukilometrowe korki. GDDKiA podała po godzinie 13, że utrudnienia potrwają około trzech godzin.

Jak przekazał Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, bmw zderzyło się z samochodem ciężarowym. - Jedna osoba z samochodu osobowego trafiła do szpitala z obrażeniami. Policjanci pracują na miejscu - przekazał policjant

Na miejscu interweniowali również strażacy.

Rano doszło do kolizji na Trasie Siekierkowskiej. Były ogromne korki:

Rozbity samochód zablokował środkowy pas
Rozbity samochód zablokował środkowy pasTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości