TVN Warszawa | Ulice

Kilka aut zderzyło się na S8. Są duże utrudnienia w ruchu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8

Na S8, nad Jagiellońską doszło do zderzenia sześciu samochodów osobowych. Z relacji policji wynika, że nikt nie został ranny, ale są duże utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło na trasie S8 nad ulicą Jagiellońską, na jezdni w kierunku Poznania. - Uczestniczyło w nim kilka aut. Droga tranzytowa jest całkowicie zablokowana - podaje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Z komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych, nikt nie został ranny. "Zablokowana została jezdnia zbierająco-rozprowadzająca w kierunku Poznania. Przewidywany czas trwania utrudnienia około dwóch godzin" - informowali drogowcy o godzinie 15.10.

Policja podaje z kolei, że droga została już odblokowana, ale na miejscu wciąż występują duże utrudnienia. - Na wysokości Jagiellońskiej mamy w sumie trzy kolizje, w którzy uczestniczyło łącznie sześć aut. Nikt nie został poszkodowany, kierowcy byli trzeźwi. Po zderzeniu trasa była zablokowana. Teraz auta stoją już na boku, ale wciąż są duże utrudnienia, bo jest duże natężenie ruchu w związku z niedzielą handlową - mówi Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości