Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie przed ratuszem. "Kierowca autobusu mocno zahamował, pasażerka się przewróciła"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z udziałem autobusu miejskiego na placu Bankowym
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie z udziałem autobusu miejskiego na placu Bankowym

Na placu Bankowym doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego. Jak ustalił nasz reporter, kierowca drugiego pojazdu oddalił się. Jedna osoba została poszkodowana.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński precyzuje, że do zdarzenia doszło przy przystanku przed głównym wejściem do ratusza. - Autobus miejski zderzył się z nieznanym samochodem, którego kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Kierowca autobusu musiał mocno zahamować. Jedna z pasażerek się przewróciła i najprawdopodobniej doznała urazu. Ratownicy medyczni zabrali ją na noszach do karetki - opisuje Zieliński.

Na miejsce została wezwana policja. Jak mówi nasz reporter, tuż po zdarzeniu na miejscu była straż miejska. - Na autobusie widać uszkodzenia. Nie utrudnia on jednak ruchu, bo stoi w zatoce - informuje Zieliński.

Zderzenie z udziałem autobusu miejskiegoTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości