Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na skrzyżowaniu, jedno z aut wjechało w słupki

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na Myśliborskiej

Na ulicy Myśliborskiej na Białołęce doszło do kolizji dwóch samochodów. Jak podają służby, nikt nie został ranny. W wyniku zderzenia samochody zostały jednak mocno uszkodzone.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30 na skrzyżowaniu Myśliborskiej z Ćmielowską. - Na środku tego skrzyżowania zderzyły się dwa samochody - opel i peugeot. Żaden z uczestników nie potrzebował pomocy, więc nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i zasypaniu płynów, które wyciekły z pojazdów - mówi Maciej Jabłoński ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Policja potwierdza, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, w związku z tym zostanie ono rozliczone jako kolizja.

- Opel ma mocno rozbity przód i lewy bok pojazdu, po zderzeniu wjechał w słupki patriotki przy jezdni. Natomiast peugeot ma uszkodzenia tylko na boku. Na skrzyżowaniu widać porozrzucane części karoserii - opisuje reporter tvnwarszawawa.pl Mateusz Szmelter.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl