Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Rozbite auta na Grójeckiej. Jedno z nich wpadło na torowisko

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Grójeckiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na Grójeckiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Grójeckiej. Były utrudnienia w kursowaniu tramwajów, bo jeden z rozbitych pojazdów zablokował torowisko. Na miejscu pracowały służby. Dwie osoby trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Do zderzenia doszło po godzinie 9 przy skrzyżowaniu Grójeckiej z Banacha i Bitwy Warszawskiej 1920 r. - Zderzyły się mercedes i mazda, która wpadła na torowisko. Samochód zablokował ruch tramwajowy, uniemożliwiając składom skręt z Grójeckiej w Banacha. Oba pojazdy są mocno rozbite i najpewniej nie będą w stanie same odjechać z miejsca zderzenia - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu, oprócz pogotowia ratunkowego, były dwa zastępy straży pożarnej, policja, nadzór ruchu komunikacji miejskiej i służby techniczne Tramwajów Warszawskich.

Jak podała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji, dwie osoby są badane w karetce pogotowia. Pod opiekę ratowników trafił pasażer mazdy i kierująca mercedesem. Okazało się później, że nie wymagały one hospitalizacji. - Kierujący są trzeźwi - zaznaczyła policjantka.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał, że tramwaje linii 114 25 kursowały na trasach skróconych do pętli przy placu Narutowicza. Utrudnienia czekały również kierowców. - Są problemy z przejazdem Banacha w kierunku ulicy Żwirki i Wigury. Kierowców jadących w stronę centrum czeka też korek na Grójeckiej. Dostępny jest tylko jeden z trzech pasów ruchu - dodał nasz reporter.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości