Zderzenie karetki i samochodu osobowego. Dwie osoby zabrane do szpitala

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie samochodu osobowego i karetki na Wołoskiej
Zderzenie samochodu osobowego i karetki na Wołoskiej
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie samochodu osobowego i karetki na Wołoskiej

Kierowcy karetki pogotowia i samochodu osobowego zderzyli się na Mokotowie. Sanitariusz z karetki oraz kierujący nissanem zostali zabrani do szpitala. Zablokowane były dwa pasy ruchu ulicy Wołoskiej w kierunku centrum.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Odyńca z Wołoską. Na miejscu jest Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - To było zderzenie karetki pogotowia, należącej do szpitala MSWiA, z samochodem osobowym marki Nissan - relacjonował Zieliński. I dodał, że policja na miejscu prowadzi swoje czynności. Ostrzegł, że dwa pasy ruchu ulicy Wołoskiej w kierunku do centrum były zablokowane.

Policja o zdarzeniu dowiedziała się o 9.40. - Karetka poruszała się jako pojazd uprzywilejowany, przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych, w środku był też pacjent. W wyniku tego zdarzenia sanitariusz z karetki oraz kierujący Nissanem zostali zabrani do szpitala. Pacjentowi karetki nic się nie stało ale został dowieziony do szpitala - poinformował Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. - Kierujący zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie, byli trzeźwi - dodał.

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości