Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie samochodów na S8, jedno odwróciło się tyłem do kierunku jazdy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na S8

Audi zderzyło się z bmw na Trasie Toruńskiej. Auta blokowały lewy pas ruchu. Do zderzenia doszło też na pasie tranzytowym prowadzącym w przeciwnym kierunku. W nieoznakowany radiowóz wjechał tam inny samochód.

Jak napisał na Kontakt 24 Petrus, samochody zderzyły się na wysokości Factory Annopol, na jezdni w stronę Marek. Na przesłanych zdjęciach widać, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta - audi i bmw. Samochody blokowały lewy pas i część środkowego. Bmw stało odwrócone tyłem do kierunku jazdy. Miało rozbity przód, z auta wyciekły płyny eksploatacyjne.

- Około godziny 7.40 na trasie S8 w kierunku Marek doszło do zderzenia dwóch samochodów - potwierdziła Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak zaznaczyła, służby nie mają informacji o osobach rannych.

Auto osobowe najechało na nieoznakowany radiowóz

Niemal w tym samym czasie, nad ulicą Marywilską, na pasie tranzytowym prowadzącym w przeciwnym kierunku, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, auto najechało na tył nieoznakowanego radiowozu. Informację potwierdził nam Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

- Około godziny 7.40 zderzyły się renault i toyota. Do szpitala na badania pogotowie zabrało trzech policjantów. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformował policjant.

We wtorek na trasie S8 za Nadarzynem doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i jednego ciężarowego:

Zderzenie trzech aut i ciężarówki na S8Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Petrus, Kontakt 24