TVN Warszawa | Ulice

"Kierowca miał trzy promile, został ukarany mandatem"

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
katke,
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Elbląskiej z Broniewskiego
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na skrzyżowaniu ul. Elbląskiej z Broniewskiego

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło na Elbląskiej przed skrzyżowaniem z Broniewskiego. Z ustaleń policji wynika, że w jednym z samochodów podróżowały dwie nietrzeźwe osoby, w tym kierowca. Badania wykazały, że miał on trzy promile alkoholu w organizmie.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około 19.34. Zderzyły się dwa samochody marki BMW. Z naszych pierwszych ustaleń wynika, że w jednym z tych pojazdów podróżowały dwie osoby, które są pod wpływem działania alkoholu. Jedna z nich zostanie przewieziona do szpitala. Będziemy procesowo dokumentować i ustalać wszelkie okoliczności tego zdarzenia – przekazał nam 15 stycznia Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak podkreślił policjant, "te osoby nie chcą współpracować". Dlatego początkowo nie było wiadomo, jaka jest zawartość alkoholu w ich organizmach. - Będziemy to ustalać – zaznaczył Florczak.

- Kierowca bmw, który miał trzy promile, odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Został również ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji – przekazała nam później Elwira Kozłowska z Komendy Rejonowej Policji na Żoliborzu.

"Auta są mocno rozbite"

Na miejsce kolizji pojechał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Wygląda na to, jakby jeden z samochodów uderzył w tył drugiego. BMW jadące z przodu wjechało też w znak z sygnalizacją świetlną – opisywał Węgrzynowicz. - Jedna osoba siedzi w policyjnym radiowozie. Auta są mocno rozbite – dodał.

Jak zaznaczył, po kolizji nie było dużych utrudnień w ruchu. - Auta blokowały jeden pas, ale samochody mogły płynnie przejeżdżać obok – przekazał Węgrzynowicz.

Autor:katke, kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości