Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch aut na zjeździe z mostu Poniatowskiego. Były utrudnienia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na zjeździe z mostu Poniatowskiego

Dwa auta osobowe, w tym taksówka, zderzyły się na zjeździe z mostu Poniatowskiego w kierunku Wisłostrady. Jak poinformowała policja, jeden z kierowców został zabrany do szpitala. Były utrudnienia.

Jak przekazał nam Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o zdarzeniu policjanci otrzymali około godziny 13. - Doszło do zderzenia volkswagena i jeepa. Kierowcy zostali przebadani alkomatem, obaj byli trzeźwi. Do szpitala został zabrany kierujący volkswagenem - poinformował policjant. I dodał: - Zablokowany jest wjazd i zjazd na moście Poniatowskiego.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter podał, że samochody zderzyły się czołowo. - Mają mocno roztrzaskane przody - wskazał. Doprecyzował, że volkswagen to taksówka. Dodał, że do zdarzenia doszło na zjeździe z mostu Poniatowskiego od strony Pragi.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl