Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Kole. Do szpitala trafiła kobieta z dzieckiem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Obozowej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Kole, blokując przejazd przez torowisko. Straż pożarna podaje, że na badania została przewieziona kobieta z 15-miesięcznym dzieckiem. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zderzenia doszło o godzinie 14.24 przy skrzyżowaniu Obozowej z Wawrzyszewską. - Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się citroen i fiat, które blokują torowisko - mówi Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Do szpitala na badania została przewieziona matka z piętnastomiesięcznym dzieckiem - dodaje.

Na miejsce skierowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie, policja i nadzór ruchu komunikacji miejskiej. - Nasze działania na miejscu już się kończą. Zastępy wracają do koszar - zaznacza Rżysko.

Informację o zderzeniu potwierdza też Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji. Precyzuje też, że do szpitala zabrano dziecko, a kobieta pojechała tam w roli opiekuna. - Kierujący byli trzeźwi - dodaje.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega, że z powodu zdarzenia tramwaje linii 20, 23 i 24, kursujące w obu kierunkach, zostają skierowane na trasy objazdowe.

Informowaliśmy też o potrąceniu chłopca na hulajnodze na Anielewicza:

Kierowca autobusu miejskiego potrącił dziecko na hulajnodze
Kierowca autobusu miejskiego potrącił dziecko na hulajnodzeTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: papkin86 / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości