Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Rozbite auta zablokowały wjazd na Trasę Siekierkowską

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ec
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24Zderzenie czterech aut na Trasie Siekierkowskiej

Kilka samochodów osobowych zderzyło się na Trasie Siekierkowskiej. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w rejonie ulicy Marsa.

Do zderzenia doszło przed godziną 9 na jezdni w kierunku centrum, tuż za rondem Ignacego Mościckiego.

- Doszło do kolizji kilku aut. Wszyscy opuścili pojazdy o własnych siłach. Dwie osoby zostały poszkodowane. Jedna z nich przebywa pod opieką ratowników medycznych, druga pod opieką strażaków - poinformował chwilę po godzinie 9 Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. - Doszło do dwóch kolizji, w których uczestniczyło pięć samochodów - sprecyzował Daniel Niezdropa z Komendy Stołecznej Policji. Jak tłumaczył, wszystko rozpoczęło się do najechania, które wywołało "efekt domina" - auta zaczęły wpadać na poprzedzające je pojazdy. 

Żadna z osób, którym udzielono pomocy, nie trafiła ostatecznie do szpitala.

Ruch na obu pasach Marsa był początkowo zablokowany. - Rozbite samochody stoją na jezdni i tarasują przejazd - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Podróżujący w kierunku Wisły i Mokotowa powinni zajmować prawe pasy ruchu, by przejechać przez rondo dołem - radził nasz reporter.

Utrudnienia zakończyły się po godzinie 10.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ec

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl