Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie czterech aut na Trakcie Brzeskim. Nie żyje mężczyzna

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ran/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie i akcja służb w WesołejArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek na Trakcie Brzeskim

Na Trakcie Brzeskim, na jezdni wyjazdowej z Warszawy, doszło rano do zderzenia. Policja potwierdza, że nie żyje mężczyzna, ale przyczyny zgonu będą wyjaśniane.

Do zderzenia doszło około godziny 9.20, tuż przy ulicy Jana Pawła II. Jak informował Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, brały w nim udział cztery pojazdy. - Na badania do szpitala została zabrana jedna osoba z volkswagena - zaznaczył.

Potwierdził również, że nie żyje kierowca fiata. Służby będą badać, czy zgon nastąpił przed zderzeniem, czy w jego skutek.

Samochody osobowe na objazdach

Jak dodał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, zablokowane zostały dwa pasy w kierunku Mińska Mazowieckiego, kierowcy mieli do dyspozycji jeden. Tworzyły się ogromne korki.

Policja zalecała objazd miejsca zderzenia lokalnymi drogami. Później przejazd jednym pasem na wprost był przeznaczony tylko dla samochodów ciężarowych, a osobowe były kierowane na lokalne objazdy.

Utrudnienia zakończyły się około godziny 15.

Informowaliśmy też o śmiertelnym wypadku pod Legionowem:

Śmiertelny wypadek w miejscowości ŁajskiArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:ran/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl