Zderzenie czterech aut na Południowej Obwodnicy Warszawy

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzyły się cztery auta
Zderzyły się cztery auta Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzyły się cztery auta

Do zderzenia doszło w poniedziałek po południu na wysokości Miedzeszyna. Były utrudnienia w kierunku Mińska Mazowieckiego. Jedno z aut wylądowało na boku.

Jak podał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, korek zaczynał się od węzła Patriotów. - Dokładne miejsce tego wypadku to trasa S2, czyli Południowa Obwodnica Warszawy - jej wawerski odcinek. W kierunku Mińska Mazowieckiego, mniej więcej na wysokości wiaduktu ulicy Izbickiej - powiedział nasz reporter na antenie TVN 24.

Dodał, że na miejsce oprócz karetki zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dlatego, że w samochodach podróżowało kilka osób, w tym także małe dzieci. - Śmigłowiec przyleciał na miejsce. Na szczęście nie było konieczności tego, aby on uczestniczył w akcji ratunkowej, aby wylądował. Został odwołany z akcji, a to tylko świadczy o tym, że stan osób poszkodowanych nie jest poważny - powiedział.

Podsumował, że są utrudnienia. - Tylko jeden pas jest dostępny. Jeden z pojazdów w wyniku tego zderzenie przewrócił się na bok. Są policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Nadal w karetce badane są osoby podróżujące autami - mówił.

Jedna osoba w szpitalu

Bartłomiej Śniadała z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji przekazał nam po godzinie 14, że policjanci pracują na miejscu. Późnij dodał, że zgłoszenie, które wpłynęło do funkcjonariuszy, dotyczyło zderzenia dwóch aut: peugeota i hondy, ale prawdopodobnie w tym miejscu, w bliskiej odległości, doszło do drugiego zdarzenia drogowego. - Zderzyły się peugeot i honda - podał Śniadała. Dodał, że do szpitala trafiła pasażerka z hondy, a samochód wcześniej przewrócił się na bok.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała z kolei w komunikacie, że utrudnienia mogą potrwać do około godziny 16.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości