Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zderzenie na Wisłostradzie. Utrudnienia w kierunku Mokotowa

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plKolizja na Wisłostradzie

Dwa samochody osobowe zderzyły się przed godziną 17 na Wisłostradzie, tuż za mostem Gdańskim. Nie ma osób poszkodowanych, ale były utrudnienia.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński poinformował, że na wysokości skrzyżowania Wisłostrady z ulicą Wenedów zderzyły się renault i saab. - Doszło do klasycznego najechania. Zablokowany został lewy pas w kierunku Mokotowa. Na miejscu pracują strażacy oraz policja - przekazał około 17 Zieliński.

W zdarzeniu nie było poszkodowanych. - Zgłoszenie dotyczące kolizji za mostem Gdańskim otrzymaliśmy o godzinie 16.45. Kierowcy obu aut byli trzeźwi - przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowcy podróżujący Wisłostradą w kierunku Mokotowa musieli liczyć się z utrudnieniami. Korek tworzył się już przy skrzyżowaniu z Krasińskiego.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl