Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zarzuty i areszt dla kierowcy, który potrącił rowerzystę pod Trasą Siekierkowską

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie rowerzysty pod Trasą Siekierkowską
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plPotrącenie rowerzysty pod Trasą Siekierkowską

Kierowca, który we wtorek potrącił rowerzystę, został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Policja poinformowała, że mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Do wypadku doszło we wtorek na ulicy Polskiej, która przebiega w tunelu pod Trasą Siekierkowską. Kierowca samochodu osobowego - jak później ustalono - marki Suzuki potrącił rowerzystę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala.

Zarzuty i areszt dla kierowcy

Jak przekazała Iwona Kijowska z mokotowskiej komendy, kierowca został zatrzymany niedługo po zdarzeniu, przy jednej z sąsiednich ulic. - Mężczyzna usłyszał zarzuty: spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanemu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu - przekazała Kijowska.

Policjantka dodała, że poszkodowany w wypadku 39-letni rowerzysta cały czas przebywa w szpitalu.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości