Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

Strażacy wycinali drzwi auta, by wydostać kierującą. Ranna także 13-letnia pasażerka

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Trakcie LubelskimTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na Trakcie Lubelskim

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Trakcie Lubelskim. Jedno z aut wylądowało na boku. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, by wydostać kierującą nim kobietę. Ranna została także pasażerka drugiego pojazdu.

Do wypadku doszło chwilę po godzinie 15 przy skrzyżowaniu Traktu Lubelskiego z ulicą Lucerny.

- Audi uderzyło w bok peugeota, który pod wpływem siły uderzenia wylądował na boku. W samochodzie uwięziona została kierująca nim kobieta. Świadkowie wypadku postawili jej auto na koła, jednak nie byli w stanie wydostać jej na zewnątrz - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Dwie osoby poszkodowane

Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i pogotowie. - Strażacy, przy użyciu sprzętu hydraulicznego: rozpieraków i nożyc, ewakuowali kobietę z rozbitego samochodu - zaznaczył nasz reporter.

- Kierująca peugeotem oraz 13-letnia pasażerka audi zostały przewiezione do szpitala - poinformowała Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Jak opisywał nasz reporter, audi po zderzeniu z peugeotem wylądowało na ceglanym murze pobliskiej posesji. - Doszło też do wycieku płynów eksploatacyjnych, na jezdni leżą rozrzucone elementy pojazdów - mówił Zieliński.

Lucerny zablokowana

Ulica Lucerny była zablokowana w obu kierunkach. Z utrudnieniami musieli także liczyć się kierowcy jadący Traktem Lubelskim, jednak jak zastrzegł nasz reporter jest on przejezdny.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl