Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Autem osobowym wjechał w busa. Ten uszkodził dwa inne samochody i ogrodzenie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieleński / tvnwarszawa.plWypadek w alei Niepodległości

Kierowca bmw uderzył w tył dostawczego forda, ten wjechał nie tylko w samochód przed sobą, ale też w ogrodzenie pobliskiego parkingu i stojące na nim auto.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu alei Niepodległości z Naruszewicza.

Jak wynika z relacji reportera tvnwarszawa.pl Tomasza Zielińskiego, kierujący bmw najpierw najechał na tył dostawczego forda. - Potem bus uderzył w taksówkę marki Toyota. Ponadto ford wpadł na ogrodzenie pobliskiego parkingu strzeżonego i uszkodził jedno z zaparkowanych tam aut, też bmw - relacjonował.

Dodał, że jedna osoba, pasażerka taksówki, jest obecnie badana w karetce pogotowia ratunkowego. - Oprócz tego na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej - przekazał Zieliński.

I ostrzegał, że jeden pas jezdni w kierunku centrum był zablokowany, ale nie było dużych utrudnień w mieście.

Jak potwierdził później Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji, pasażerka taksówki pojechała do szpitala. - Kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi. Na miejscu pracuje policja z wydziału wypadkowego, która będzie ustalać okoliczności zdarzenia - informował.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl