Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Ratusz poinformował, że w najbliższą sobotę zostaną wymienione rozjazdy na pętli tramwajowej Kawęczyńska-Bazylika. Ponadto w weekend kontynuowane będą prace na ul. Posag 7 Panien, a w poniedziałek rozpocznie się remont ul. Kobiałka na Białołęce.

Motocyklista uderzył w bariery na węźle Opacz. Policja: zmarł w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Motocyklista uderzył w barieryTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
20201015_092902

Na estakadzie zjazdowej z trasy S2 w kierunku Alej Jerozolimskich doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, służby musiały w tym czasie wstrzymać ruch. Jak podała po południu policja, motocyklista zmarł w szpitalu.

Jak przekazała nam rano rzeczniczka pruszkowskiej komendy Karolina Kańka, do zdarzenia doszło na zjeździe z trasy S2 w stronę Alej Jerozolimskich. Chodzi dokładnie o węzeł Opacz. - W tym miejscu przed godziną 9 doszło do wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że motocyklista uderzył w bariery. Zostanie przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala - mówiła policjantka.

Po południu Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał, że motocyklista nie żyje. - Zmarł w szpitalu - poinformował policjant.

Utrudnienia

Na czas lądowania LPR trasa była zablokowana, ale jak przekazał nam około godziny 9.40 reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, motocyklista został już zabrany do szpitala. - Jednocześnie służby wznowiły ruch na jednym pasie, drugi nadal jest zamknięty. Trzeba liczyć się z utrudnieniami - ostrzegał Zieliński.

Jak dodał, na miejscu swoje działania prowadzi policja wypadkowa. Przyjechały również cztery zastępy straży pożarnej z Pruszkowa i Warszawy.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl