Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie trzech aut na Wale Miedzeszyńskim. "W jednym matka z dwójką dzieci"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na Wale Miedzeszyńskim

Na Wale Miedzeszyńskim przed mostem Łazienkowskim doszło do zderzenia trzech pojazdów. W jednym z nich podróżowała matka z dwójką dzieci.

Jak informuje Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia trzech aut doszło około godziny 11.30. - W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały dwie osoby. Na miejscu wciąż pracują policjanci i ratownicy pogotowia ratunkowego - mówi Świstak. - Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - dodaje.

O wypadku informuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - W tył ciężarówki marki Renault wjechał volkswagen, którym podróżowała matka z dwójką dzieci. Z kolei w ich samochód uderzył jeszcze opel. Kobieta z volkswagena została zabrana na noszach do karetki - mówi Zieliński.

Jak relacjonuje, na miejscu są cztery załogi pogotowia, dwa zastępy straży pożarnej i policja. Są utrudnienia w ruchu. - Wał Miedzeszyński jest nieprzejezdny w kierunku Pragi. Samochody są kierowane w aleję Stanów Zjednoczonych. Działania policji trwają. Straż pożarna sprząta jezdnię i zasypuje wyciek płynów - przekazuje.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl