Wypadek na rondzie w centrum. "Zatory na jezdni, trąbiący na siebie kierowcy"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na rondzie Czterdziestolatka

Na rondzie Czterdziestolatka zderzyły się opel i seat. Jak podała policja, jedna osoba została ranna. - W tym miejscu o tej porze jest duży ruch, ale przez to zdarzenie jest gorzej niż zwykle - opisywał sytuację na rondzie nasz reporter.

Do wypadku doszło około godziny 14.30. - Seat zderzył się z oplem. Kierowca tego drugiego auta został zabrany do szpitala - informował Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Nasi funkcjonariusze jeszcze pracują na miejscu. Utrudnienia mogą trochę potrwać, bo mamy do czynienia z wypadkiem - dodał policjant.

Jak z kolei opisywał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, który był na miejscu zderzenia, na ulicy Chałubińskiego w stronę ronda ONZ utworzył się ogromny korek.

- Auta blokowały dwa pasy, więc na rondzie były ogromne utrudnienia. W tym miejscu ogólnie jest duży ruch, ale przez to zdarzenie było jeszcze gorzej niż zwykle - kierowcy na siebie trąbili i dochodziło do zatorów na całym rondzie. Jeden samochód zatrzymał się blisko torowiska, więc zwalniać musiały również tramwaje - relacjonował Szmelter.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszwawa.pl