Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Cztery auta zderzyły się na Przyczółkowej. Jedno z nich jest zmiażdżone

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek na Przyczółkowej

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na Przyczółkowej. Uczestniczyły w nim trzy samochody osobowe i ciężarówka. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, jedno z aut wygląda na zmiażdżone. Kierowców czekają utrudnienia na jezdni w kierunku Konstancina.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO

Do wypadku doszło około godziny 9.25 na odcinku Przyczółkowej pomiędzy aleją Wilanowską i ulicą Vogla. - Doszło do zderzenia czterech pojazdów. Uczestniczyły w nim osobowe: porsche, volkswagen i jeep oraz samochód ciężarowy volvo. Wszyscy kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości. Byli trzeźwi - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Dwie osoby zostały poszkodowane. - Do szpitala zabrany został kierowca porsche oraz pasażer z volkswagena - dodaje policjantka.

Policjanci ustalają na miejscu okoliczności wypadku. Jego miejsce zabezpiecza straż pożarna. Jak relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, obecnie na miejscu zostały dwa zastępy. - Auta stoją już na pasie rozdzielającym pasy ruchu. Wcześniej na jezdni powstały bardzo duże wycieki płynów eksploatacyjnym. Strażacy zasypali je sorbentem. Wokół jest też mnóstwo uszkodzonych i odciętych elementów pojazdów - zaznacza. Ocenia też, że volkswagen został niemal zmiażdżony. Auto ma poważnie uszkodzony przód oraz prawy bok.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej Łukasz Płaskociński przekazał nam, że strażacy pomagali w otwarciu drzwi do jednego ze zniszczonych samochodów.

Z utrudnieniami muszą nadal liczyć się kierowcy jadący w stronę Konstancina. Przez pewien czas jezdnia była całkowicie zablokowana. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał wówczas o skierowaniu autobusów linii 139, 163, 164, 251, 264 i 519 na objazdy. Obecnie kursują już one podstawowymi trasami.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl