TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Powsińskiej. Po zderzeniu auto wpadło na przejście dla pieszych i uderzyło w słup

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Powsińskiej
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plWypadek na Powsińskiej

Na ulicy Powsińskiej na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z nich wypadł z jezdni i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Jak informują służby, kierowca samochodu został zabrany do szpitala.

Do zderzenia doszło około godziny 14 na skrzyżowaniu Powsińskiej z Bonifacego. - Zderzyły się dwa samochody: chevrolet i bmw. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tego pierwszego wymusił pierwszeństwo i w trakcie zawracania w jego bok uderzyło bmw, po czym chevrolet wpadł na przejście dla pieszych, uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i go uszkodził - oposywał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej potwierdził, że kierowca chevroleta został zabrany do szpitala. Były utrudnienia w ruchu. - Zablokowany jest skręt z Powsińskiej w Bonifacego, więc utrudnienia czekają kierowców przejeżdżających Bonifacego - ostrzegał Węgrzynowicz.

O utrudnieniach w kursowaniu linii autobusowych 108, 164, 185, 187, 172 i 189 informował też Zarząd Transportu Miejskiego.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości