TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na POW: nie żyje pieszy potrącony przez kierowcę

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mapy GoogleNocny wypadek na POW

Nocą na Południowej Obwodnicy Warszawy doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak podają służby, w wypadku zginął pieszy potrącony przez auto. Nie wiadomo, jakie dokładnie były okoliczności zdarzenia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała nocą o wypadku na trasie S2 na odcinku pomiędzy węzłem Lubelska a węzeł Patriotów. "Doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy w wyniku czego doszło również do kolizji dwóch samochodów osobowych, jedna osoba poniosła śmierć" - przekazali drogowcy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje potwierdziły nam rano służby. - Około godziny 00:30 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na POW na wysokości ulicy Przełęczy. Doszło tam do potrącenia osoby przez samochód, lekarz stwierdził zgon na miejscu. Na miejscu znajdowały się dwa samochody z niewielkimi uszkodzeniami: ford miał zbitą przednią szybę i urwane lewe lusterko, a hyundai uszkodzony przedni zderzak - powiedział Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej. Dodał, że strażacy zakończyli działania na miejscu po godzinie 1.

Policja nie podała więcej szczegółów. - Mieliśmy informację o wypadku na S2. Na miejscu policjanci ustalili, że w zdarzeniu brały udział hyundai, ford i osoba piesza, która nie przeżyła - przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. I zaznaczyła, że na razie nie wiadomo jak pieszy znalazł się na jezdni: - To ustali dalsze postępowanie.

Informowaliśmy też o potrąceniu pieszego na ulicy Pułkowej:

Potrącenie pieszego na Pułkowej
Potrącenie pieszego na Pułkowej Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Pozostałe wiadomości