Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Ochocie. Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plSobotnie zderzenie na Grójeckiej

W sobotę wieczorem na Ochocie doszło do zderzenia czterech samochodów. Jak poinformowała straż pożarna, dwie osoby, w tym 10-letnie dziecko, zostały zabrane do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.40 na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego. - Zderzyły się cztery samochody, którymi podróżowało w sumie 10 osób. Kiedy dotarliśmy na miejsce, wszystkie znajdowały się poza pojazdami. Nikogo nie trzeba było wycinać - powiedział Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej.

Jak zaznaczył, na miejscu była udzielana pierwsza pomoc dwóm osobom, w tym jednemu dziecku. - 10-letnie dziecko i osoba w wieku 18 lat uskarżały się na dolegliwości, więc zespół pogotowia podjął decyzję o przetransportowaniu ich do szpitala - dodał strażak.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Z relacji stołecznej policji wynika, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. Na miejsce przyjechały dwie karetki, policja i trzy zastępy straży pożarnej. Działania tych ostatnich polegały głównie na uprzątnięciu rozbitych samochodów z drogi i absorbcji płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z samochodów po zderzeniu. Jak przekazał Skrzypa, akcja zakończyła się około godziny 20.15.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl