Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Marszałkowskiej: zajechał drogę autobusowi i uciekł. Kierowca ostro hamował, nastolatek w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zdarzenie z udziałem autobusu miejskiego
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZdarzenie z udziałem autobusu miejskiego

Na Marszałkowskiej doszło do zdarzenia z udziałem autobusu miejskiego. Jak podaje policja, kierowca toyoty prawdopodobnie zajechał mu drogę, przez co ten musiał gwałtowanie zahamować. Do szpitala trafił 15-letni chłopak.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter poinformował o zdarzeniu z udziałem autobusu miejskiego na wysokości Marszałkowskiej 140, w kierunku Żoliborza. - Jest tylko autobus z wybitą szybą, nie ma drugiego pojazdu. Na miejscu działa policja wypadkowa - mówił Szmelter. 

Więcej informacji podała komenda stołeczna. - Około godziny 20. na wysokości Marszałkowskiej 140 doszło do wypadku autobusu miejskiego z toyotą. Prawdopodobnie kierowca auta zajechał drogę autobusowi, w wyniku czego ten musiał ostro zahamować. 15-letni chłopak trafił do szpitala. Kierowca autobusu był trzeźwy - przekazała Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodała, że policjanci ustalają dokładny przebieg wydarzeń: - Wiemy, że nie było kontaktu pomiędzy autobusem a autem. Z relacji kierującego wynika, że kierowca toyoty zajechał mu drogę, przyspieszył i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości