Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Grochowskiej. Jedna osoba ranna

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na GrochowskiejTVN24
wideo 2/3
TVN24Wypadek na Grochowskiej

Na skrzyżowaniu Grochowskiej z Zamieniecką doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została ranna. Przejazd w kierunku Płowieckiej był zablokowany.

O zdarzeniu informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Mercedes i peugeot zderzyły się na skrzyżowaniu Grochowskiej z Zamieniecką. Pojazdy stoją na środku skrzyżowania. Na miejscu pracuje straż pożarna i nadzór komunikacji - relacjonował Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak przekazała straż pożarna, jedna osoba została zabrana do szpitala. - Przed godziną 9 dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na placu Szembeka. Cztery osoby uczestniczyły w zdarzeniu, jedna została zabrana do szpitala na badania. Na miejscu pracują trzy nasze zastępy - mówił Paweł Klinkiewicz ze stołecznej straży pożarnej.

Po wypadku przez jakiś czas przejazd z Grochowskiej w kierunku Płowieckiej był zablokowany.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl