Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Kolizja na moście Poniatowskiego. Poślizg, chodnik, słup

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp/pm
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWpadła w poślizg, odbiła się od słupa i zatrzymała na torowisku

  Uderzenie w samochód, potem w słup i koniec jazdy na torowisku - takie były skutki porannego poślizgu na moście Poniatowskiego.

  Do zdarzenia doszło około godziny 10 na moście Poniatowskiego, na jezdni w kierunku Grochowa, na wysokości Wisłostrady.

  - Kierująca hondą straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w volkswagena, po czym wpadła na chodnik i uderzyła w słup - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Od tego słupa też się odbiła, przejechała przez jezdnię i ostatecznie zatrzymała się na torowisku - dodaje.

  Po zderzeniu honda jest całkowicie rozbita - zarówno z przodu , jak i z tyłu.

  Ślisko na moście

  Jak mówi nasz reporter, w związku z kolizją przez jakiś czas ruch tramwajowy był wstrzymany. - Składy już kursują, ale z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy. Lewy pas mostu jest zablokowany - informuje. - Na miejsce przyjechali pracownicy nadzoru ruchu Tramwajów Warszawskich, nie ma policji. W zderzeniu nikt nie ucierpiał, więc kolizja jest rozliczana na miejscu - opowiada Węgrzynowicz.

  Ostrzega też, że na jezdni mostu jest bardzo ślisko: - Nie dość, że jest mokro, bo padało, to dodatkowo z pojazdów rozlały się płyny. Leżą też elementy, które odpadły z samochodów w trakcie zderzenia. Trzeba uważać - zwraca uwagę nasz reporter.

  Kierująca straciła panowanie nad autem na moście Poniatowskiego
  Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

  mp/pm

  Źródło: tvnwarszawa.pl