Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Karetka na sygnale zderzyła się z samochodem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie karetki z volkswagenem na Mokotowie

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu karetki z osobowym volkswagenem. Jak ostrzegał nasz reporter, Woronicza w kierunku Wołoskiej była przez jakiś czas zablokowana.

- Karetka zderzyła się z samochodem osobowym na ulicy Woronicza. Jedna osoba trafiła do szpitala - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, załoga karetki jechała na sygnałach z alei Niepodległości w kierunku Wołoskiej. - Kiedy przejeżdżali przez skrzyżowanie z Joliot-Curie, prawdopodobnie na czerwonym świetle, z boku wyjechała kierująca volkswagenem golfem. Tak doszło do zderzenia - relacjonował.

I dodał, że zderzenie musiało być bardzo mocne, bo pojazdy są wyraźnie uszkodzone. - Same nie odjadą, potrzebna jest pomoc lawety. Dookoła leżą porozrzucane elementy karoserii, wylały się też płyny - mówił Zieliński.

Utrudnienia

Nasz reporter ostrzegał też kierowców przed dużymi utrudnieniami na miejscu: - Woronicza w kierunku do Wołoskiej jest nieprzejezdna. Wszyscy kierowcy poruszający się od alei Niepodległości są kierowani albo w prawo w Joliot-Curie albo w lewo - w Samochodową.

Na miejscu pracowała policja i pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego. Utrudnienia objęły też pasażerów.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl