Wypadek na węźle Salomea. Jedna osoba ranna

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na węźle Salomea
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na węźle Salomea

Na węźle Salomea w Warszawie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak poinformowała straż pożarna, jedna osoba została zabrana do szpitala. Po wypadku bardzo duże utrudnienia w ruchu - krajowa "siódemka" na wylocie z miasta została zablokowana.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter poinformował o wypadku na węźle Salomea w kierunku wylotu z Warszawy.

- W tym miejscu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba była opatrywana przez pogotowie ratunkowe i ostatecznie została zabrana do szpitala - mówił Bernard Chmielewski ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Infiniti zderzyło się z volvo. To pierwsze auto stoi rozbite w poprzek drogi, natomiast volvo zatrzymało się kawałek dalej i ma tylko lekko zniszczony lewy przód. Obecnie cały czas pracują na miejscu strażacy i policja, karetka już odjechała - opisywał nasz reporter.

Były bardzo duże utrudnienia w ruchu. - Po wypadku zablokowane są wszystkie trzy pasy w stronę Janek. Nie da się przejechać między węzłem Salomea a węzłem Opacz. Policja wycofała kierowców, którzy zdążyli wjechać na "siódemkę". Ruch został skierowany w Aleje Jerozolimskie, starą drogę w kierunku Pruszkowa - ostrzegał nasz reporter. Korek rozciągał się od Łopuszańskiej i Kleszczowej z jednej strony po Ryżową z drugiej.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości