Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Slalom między autami i zderzenie. Nagranie niebezpiecznego manewru

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mj,ran/r
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Niebezpieczny manewr na PrzyczółkowejNajciamajdowski / Kontakt 24
  wideo 2/2
  Niebezpieczny manewr na Przyczółkowej

  Wyprzedza z dużą prędkością, aż w końcu nie jest w stanie zapanować nad samochodem - tak dochodzi do zderzenia. Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie z niebezpiecznego manewru na Przyczółkowej.

  Jak przekonuje autor nagrania, sytuację zarejestrowała kamera jego samochodu w kwietniu ubiegłego roku. - Zdecydowałem się wysłać je teraz ku przestrodze. Do zdarzenia doszło na wylocie z Warszawy – relacjonuje pan Wiesław.

  "Skończył na drzewie"

  Na nagraniu widzimy, jak kierowca czerwonego auta wyprzedza slalomem najpierw auto Reportera 24, a następnie próbuje wyprzedzić kolejne. Chwilę później dochodzi do zderzenia. W efekcie samochody wpadają na pas zieleni.

  - Od razu zatrzymałem się, kilku kierowców również. Podeszliśmy do tego auta. Kierowcy nic się nie stało. Wysiadł z samochodu, mimo że swoją jazdę zakończył na drzewie – kontynuuje pan Wiesław.

  Jak dodaje Reporter 24, całą sytuację ciężko ocenić inaczej niż jako nieodpowiedzialność i brawurę. - Chyba nie miał opanowanego samochodu. Bardzo niepotrzebny pośpiech, który omal nie doprowadził do tragedii - powiedział.

  Do zderzenia doszło na Przyczółkowej przy Korbońskiego w połowie kwietnia 2019 roku. Jak informowała wówczas policja, kierowca renault był pod wpływem alkoholu – miał ponad dwa promile.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  mj,ran/r