Wypadek w Starej Miłośnie. "Uderzenie było na tyle mocne, że w jednym aucie zerwał się dach"

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech pojazdów na Trakcie Brzeskim
Zderzenie trzech pojazdów na Trakcie Brzeskim
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie trzech pojazdów na Trakcie Brzeskim

Na Trakcie Brzeskim doszło do zderzenia trzech pojazdów: miejskiego autobusu, samochodu dostawczego i osobowego bmw. Jak podała policja, jedna osoba została ranna.

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl, do zderzenia doszło na wysokości ulicy Nizinnej. - W zderzeniu brały udział w sumie trzy pojazdy. Wygląda na to, że w tył autobusu miejskiego uderzył samochód dostawczy, który jest mocno rozbity. Potem o tył dostawczaka zawadziło bmw, tylko rogiem, od strony pasażera, jednak na tyle mocno, że w bmw zerwał się dach - opisywał Zieliński.

Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji podał więcej szczegółów dotyczących przebiegu zderzenia: - Autobus komunikacji miejskiej zatrzymał się na przystanku Nizinna 01, natomiast w jego tył wjechał dostawczy fiat. Po tym uderzeniu fiat odbił się od autobusu i uderzył w bmw, które przejeżdżało obok.

Jak zaznaczył policjant, jedna osoba - kierowca fiata - została ranna i zabrana do szpitala.

Utrudnienia

Były duże utrudnienia. - Ruch w kierunku Warszawy odbywa się tylko jednym pasem, drugi został wyłączony, bo na jezdni leży mnóstwo oderwanych elementów z samochodów. Są też spore wycieki paliwa. Utrudnienia występują też w przeciwnym kierunku, w stronę Mińska, bo tam jeden pas został zablokowany przez pojazdy służb - ostrzegał nasz reporter.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja i nadzór ruchu Zarządu Transportu Miejskiego.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości