"Obudził mnie olbrzymi huk, więc szybko zerwałam się z łóżka, żeby zobaczyć, co się stało"

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl / Kontakt 24
Kierowca wjechał w ogrodzenie w Wesołej

Kierowca samochodu osobowego uszkodził ogrodzenie jednej z posesji w Wesołej. Jej właścicielka opisywała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24, że nad ranem wyrwał ją ze snu potężny huk. Policja podaje, że nikt nie ucierpiał.

Do kolizji doszło nad ranem przy skrzyżowaniu ulic Dzikiej Róży i Marmurowej. Kierowca renault wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Do redakcji Kontaktu 24 zgłosiła się właścicielka uszkodzonego płotu. Przekazała nam zdjęcia oraz opis tej sytuacji.

- Obudził mnie olbrzymi huk, więc szybko zerwałam się z łóżka, żeby zobaczyć, co się stało. Zobaczyłam, że w naszym ogrodzeniu jest samochód. Wybiegłam, zadzwoniłam na 112 i upewniłam się, że nic nikomu się nie stało. Poprosiłam panią z 112 o wezwanie policji. Policja przyjechała bardzo szybko, mniej więcej 20 minut od wezwania. Kierowca został wylegitymowany i policja sprawdziła mu trzeźwość - relacjonowała pani Katarzyna.

Informację o zdarzeniu potwierdza policja. Jak przekazała nam Wioletta Domagała z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło około godziny 4.40. - Kierowca został ukarany mandatem gotówkowym. Był trzeźwy. Nikt nie został poszkodowany - zaznaczyła.

Informowaliśmy też o podobnej kolizji w Raszynie:

Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu
Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringupan Piotr

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl / Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: internautka / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości