Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Składzik drewna staranowany. Auto zostało, kierowcy brak

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ab/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plStaranował pomieszczenie z drewnem

Na osiedlu domów jednorodzinnych w Wawrze kierowca nissana wjechał w budynek gospodarczy, w którym przechowywano drewno. Zawaliła się ściana, kierowca zniknął.

Do zdarzenia doszło o godzinie 19.50 na ulicy Przełęczy. Kierujący autem wjechał w przylegające do garażu pomieszczenie gospodarcze wypełnione drewnem.

- Najpierw najechał na bramę i ją uszkodził. Następnie uderzył w drewutnię, w której zawaliła się ściana. Potem odbił od niej i wjechał w krzaki po drugiej stronie uliczki – relacjonuje prawdopodobny przebieg zdarzenia reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Jak dodaje, na przedniej szybie nissana widoczne są ślady po dwóch uderzenia, zarówno po stronie kierowcy, jak i pasażera. Osoby, która prowadziła samochód nie ma na miejscu. - Oddaliła się. Ustalamy przyczynę kolizji, kierującego i właściciela auta – mówi nam Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

I podaje, że policjanci zadecydują, czy auto zostanie na razie na miejscu czy zostanie odholowane. - Mogą to zrobić, jeśli pojazd zagraża bezpieczeństwu i porządkowi ruchu – podsumowuje.

Źródło: tvnwarszawa.pl

ab/b