Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

"Cofała z posesji, uderzył w nią autobus"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie samochodu z autobusem w Wawrze

We wtorek po południu kierująca samochodem osobowym zderzyła się z autobusem miejskim. Do kolizji doszło w Wawrze.

Jak przekazał Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło na ulicy Żegańskiej. - Kierująca cofała z posesji samochodem marki Volkswagen, uderzył w nią autobus, który przejeżdżał główną ulicą. Nikomu nic się nie stało. Obie kierujące osoby były trzeźwe - przekazał nam policjant. Dodał, że w wyniku zderzenia uszkodzona została też toyota, która stała na poboczu.

- Kierująca volkswagenem nie zachowała szczególnej ostrożności - podsumował policjant.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Autobus uderzył w tył volkswagena. Po czym samochód odskoczył i zderzył się jeszcze z zaparkowaną w pobliżu toyotą. Na miejsce przyjechał nadzór ruchu oraz policja - wskazał.

Dodał, że chodzi o nitkę Żegańskiej od ulicy Patriotów w kierunku alei Dzieci Polskich. - Zablokowany jest jeden pas, ale nie ma utrudnień - mówił.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl