Trasa Siekierkowska stanęła w korkach po trzech kolizjach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na jezdni w kierunku Wawra Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKolizja na jezdni w kierunku Wawra

Od rana kierowców czekały utrudnienia na Trasie Siekierkowskiej. Zwolnić musieli jadący w stronę Mokotowa i Wawra oraz Pragi Południe. Największy zator powstał na moście.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Na moście Siekierkowskim doszło około godziny 7 do dwóch zderzeń. - Na jezdni w kierunku Wawra zderzyły się trzy samochody: auto dostawcze, rover i mazda. Zablokowany został prawy pas jezdni - relacjonował Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl. Jak dodał, na przeciwnej jezdni, mniej więcej na tej samej wysokości, doszło do drugiego zderzenia. - W najechaniu uczestniczyły dwa samochody. Zablokowały lewy pas w kierunku Mokotowa - zaznaczył nasz reporter.

Na miejsce przyjechali policjanci. Jak informował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji, oba zdarzenia zostały zakwalifikowane jako kolizje. - Kierowcy byli trzeźwi - dodał.

W piątkowy poranek policjanci dostali też zgłoszenie o trzeciej kolizji na Trasie Siekierkowskiej. - O 7.34 przy skrzyżowaniu alei Witosa i ulicy Beethovena zderzyły się nissan i mercedes. Nikt nie został poszkodowany, kierowcy byli trzeźwi - podał Świstak.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl