Przygotuj się na:

RAJD POLSKI

W piątek rozpoczyna się 77. Rajd Polski. Jego finał odbędzie się w niedzielę na Karowej. Kierowców i pasażerów komunikacji czekają utrudnienia.

Kierowcy utknęli w korku na S8. Dwie kolizje na jezdni w kierunku Marek, jedna w stronę Konotopy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKolizja na trasie S8

Na S8 pomiędzy węzłami Wisłostrada i Marywilska doszło do dwóch kolizji. Trzecie zderzenie miało miejsce na wysokości ulicy Marymonckiej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Policja otrzymała zgłoszenia na S8 o kolizjach na wysokości Jagiellońskiej około 16.30. - Mamy informację o dwóch oddzielnych zdarzeniach z udziałem czterech pojazdów. W jednym brały udział kia oraz bmw, drugie to skoda i opel - informuje Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje też, że nikt nie został poszkodowany.

Po godzinie 17 na miejscu nadal były pojazdy biorące udział w drugim zderzeniu. - Zablokowany jest lewy pas jezdni tranzytowej - ostrzega Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.  

Kolizja ciężarówki i auta osobowego

Przed godziną 17 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegała też przed utrudnieniami spowodowanymi zderzeniem ciężarówki i samochodu osobowego. Doszło do niego na jezdni S8 w kierunku Konotopy, na wysokości ulicy Marymonckiej. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

- Zderzyły się samochody osobowe marki Mercedes oraz Renault. To zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy byli trzeźwi - podaje Florczak.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl