Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Opuszczone auto na moście Łazienkowskim. Kierowca odszedł po paliwo, pozostali utknęli w korku

Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście ŁazienkowskimTVN24
wideo 2/2
Utrudnienia na moście Łazienkowskim

Mężczyzna pozostawił auto na środku mostu Łazienkowskiego, bo zabrakło mu paliwa - podaje reporter tvnwarszawa.pl. Kierowcy jadący z Pragi Południe w stronę centrum utknęli w korku.

Samochód stał przez kilkadziesiąt minut na lewym pasie jezdni, kilkaset metrów przed Wisłostradą. - Jak do tego doszło, że on się tam zatrzymał, stoi tam i nie odjeżdża? Nie wiem, ponieważ nie ma się kogo o to zapytać - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. - Kierowca opuścił auto. Postawił na jezdni trójkąt ostrzegawczy - dodał.

Gigantyczny korek

Korek zaczynał się kilka kilometrów wcześniej. Jadący z Pragi Południe do Śródmieścia musieli zwolnić już na Ostrobramskiej na wysokości ulicy Kinowej. - Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i co najmniej dodatkowe 15 minut, aby ten gigantyczny korek przejechać - ostrzegał Marcinczak.

- Raz na jakiś czas ktoś się zatrzymuje, chcąc pomóc kierowcy, ale też ze zdziwieniem odjeżdża, widząc, że na miejscu nikogo nie ma - podsumował nasz reporter.

Pusty bak paliwa

Na miejscu zjawiła się załoga policji. - Policjanci będą przez kilkanaście minut czekali na kierowcę. Jeśli nie wróci, auto zostanie odholowane - przekazała nam po godzinie 10 Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

Jak później przekazał reporter tvnwarszawa.pl, mężczyźnie zabrakło paliwa, bo około godziny 11 zjawił się przy samochodzie z kanistrem w ręku. - Później odjechał z mostu, pouczony przez policjantów - poinformowała Adamus.

Utrudnienia na moście Łazienkowskim | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście Łazienkowskim | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście Łazienkowskim | TVN24
Utrudnienia na moście Łazienkowskim | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Utrudnienia na moście Łazienkowskim | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/r/ran