Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

"Rozbity samochód blokował środkowy pas". Trasa Siekierkowska stała w korku

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie na Trasie Siekierkowskiej

Dwa auta zderzyły się na Trasie Siekierkowskiej przy sanktuarium. Reporter tvnwarszawa.pl ostrzegał przed utrudnieniami.

Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 6. - Zderzyły się dwa samochody: toyota i opel. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny. Policjanci działają na miejscu, trzeba liczyć się z utrudnieniami - informowała Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Opel jest trochę porysowany, ale toyota jest mocno uszkodzona, bo po zderzeniu musiała uderzyć jeszcze w bariery i w efekcie ma rozbity przód i tył. Z samochodów wylały się płyny eksploatacyjne, dookoła leżą też uszkodzone elementy karoserii - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Trasa stanęła w ogromnym korku. - Rozbita toyota zablokowała środkowy pas za sanktuarium w kierunku Czerniakowskiej - ostrzegał nasz reporter.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl