Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie dwóch aut i korki na moście Siekierkowskim

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na moście Siekierkowskim
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na moście Siekierkowskim

Przy zjeździe z mostu Siekierkowskiego na Wał Miedzeszyński zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy jadący w stronę Wawra i Pragi Południe stanęli w korkach.

Służby dostały zgłoszenie chwilę przed godziną 13. Jak relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl, peugeot i volvo zderzyły się tuż przed zjazdem z mostu na jezdnię w kierunku Puław. - Volvo ma widoczne uszkodzenia w przedniej części pojazdu. Peugeot został uderzony w drzwi po stronie kierowcy - opisuje nasz reporter.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. - Po dotarciu na miejsce, nie zastaliśmy już osób w pojazdach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zlikwidowaniu zagrożeń związanych z wyciekami płynów eksploatacyjnych - mówi Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Policja podaje, że jedna osoba jest poszkodowana. - Kierowca peugeota został zabrany do szpitala. Kierowca volvo został przebadany na miejscu zdarzenia. Był trzeźwy - informuje Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowcy jadący Trasą Siekierkowską w stronę Wawra i Pragi Południe utknęli w korku. Dwa pasy jezdni - lewy i prawy - zostały zablokowane.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości