Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Strażacy pojechali usunąć plamę oleju. W ich wóz uderzył samochód dostawczy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plSamochód dostawczy otarł się o wóz strażacki

Strażacy pojechali do zdarzenia na zjeździe z trasy S8 w ulicę Modlińską. - Bus uderzył w stojący wóz strażacki. Była to jednak niewielka kolizja i samochód tylko delikatnie zarysował część karoserii wozu - informuje straż pożarna.

Jak podaje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter do zdarzenia doszło na zjeździe z trasy S8 z Marek na Modlińską. - Ślimak był zablokowany z powodu plamy oleju na jezdni. Na miejsce wezwano strażaków do jej usunięcia i wtedy doszło do kolizji - samochód dostawczy uderzył w wóz - relacjonuje Szmelter.

Jak mówi, na miejscu pracowały dwie załogi policji i dwa zastępy straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje potwierdza Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej: - Strażacy pojechali do zdarzenia na zjeździe z S8 na Modlińską i doszło do zderzenia - bus uderzył w stojący wóz strażacki. Była to jednak niewielka kolizja i samochód tylko delikatnie zarysował część karoserii wozu.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl