TVN Warszawa | Ulice

Tego na S8 jeszcze nie było: kolizja z pojazdem opancerzonym

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z pojazdem opancerzonym na S8Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie z pojazdem opancerzonym na S8

Trasa S8 wciąż potrafi zaskoczyć. W piątek doszło na niej do drobnej kolizji. Renault zderzyło się tam z... pojazdem opancerzonym.

Do kolizji doszło po godzinie 11, między ulicą Mickiewicza a Wisłostradą. - Doszło do zderzenia pojazdu opancerzonego z samochodem marki Renault. Pierwszy z pojazdów ma lekkie zadrapania na lewym boku. Renault nie nadaje się do dalszej jazdy - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Dodał też, że na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. - Pojazdy stoją na prawym pasie jezdni, więc oznacza to utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku Marek - ostrzegał nasz reporter.

Informację o zderzeniu potwierdziła policja. - Nie ma osób poszkodowanych, kierowcy byli trzeźwi - przekazała Anna Wójcik z Komendy Stołecznej Policji. Na pytanie, do kogo należał pojazd opancerzony, nie odpowiedziała. Ale ustalił to dziennikarz portalu tvn24.pl. Wóz typu Tur produkowany w zakładach AMZ-Kutno należy do Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. Za sprawcę kolizji uznano kierowcę cywilnego auta.

Po godzinie 12 utrudnienia się zakończyły.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl