Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Tramwaj wykoleił się po zderzeniu z ciężarówką

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plTramwaj wykoleił się po zderzeniu z ciężarówką

Do zderzenia tramwaju i ciężarówki doszło przy ulicy Krzywickiego. W wyniku kolizji tramwaj wypadł z szyn. Torowisko było zablokowane w obu kierunkach.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na skrzyżowaniu ulic Nowowiejskiej i Krzywickiego ciężarówka uderzyła w tramwaj linii 15 jadący w kierunku Żoliborza. W wyniku zderzenia tramwaj wykoleił się - przekazał nasz reporter.

Na miejsce przyjechały pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja. - Motornicza tramwaju uskarżała się na ból, ale po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostała na miejscu. Torowisko jest zablokowane. Na miejscu pracują służby Tramwajów Warszawskich, które stawiają skład na tory - poinformował Marcin Klecz ze stołecznej straży pożarnej. Ze względu na działania służb zablokowana dla ruchu samochodowego była ulica Krzywickiego.

- Zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 6.57. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi - dodała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Przez ponad godzinę wstrzymany był ruch tramwajowy w obu kierunkach. Linie 14 i 15 zostały skierowane na trasy objazdowe.

Tramwaj wykoleił się po zderzeniu z ciężarówkąArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl