TVN Warszawa | Ulice

Zmarł pieszy potrącony przez tramwaj na Wołoskiej

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tramwaj potrącił pieszego
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plTramwaj potrącił pieszego

Śmiertelny wypadek na Mokotowie. Z informacji naszego reportera wynikało, że do wypadku doszło na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Policja z Mokotowa poinformowała z kolei, że potrącony przez tramwaj mężczyzna nie przeżył.

Wypadek miał miejsce w pobliżu skrzyżowania z Racławicką w poniedziałek, tuż przed godziną 16. - Tramwaj - przejazd techniczny - jechał w kierunku centrum. Do potrącenia doszło za rondem, na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną – opisywał wówczas reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Stołeczna straż pożarna podała więcej szczegółów. - Potrącony został mężczyzna, był przytomny. Nie wpadł pod tramwaj, tylko znajdował się obok, między torami. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, był on już pod opieką pogotowia ratunkowego – mówił w poniedziałek Michał Konopka.

Jarosław Florczak ze stołecznej policji uzupełnił z kolei, że pieszy został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali, a motorniczy był trzeźwy.

W czwartek rzecznik mokotowskiej policji Robert Koniuszy podał nowe informacje. - Potrącony zmarł następnego dnia. Badane są wszelkie okoliczności tego śmiertelnego wypadku. Dzisiaj do prokuratury zostały przekazane materiały w tej sprawie – przekazał nam policjant.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości