TVN Warszawa | Ulice

Tramwaj śmiertelnie potrącił kobietę

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tramwaj potrącił kobietę na Towarowej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plTramwaj potrącił kobietę przed rondem Daszyńskiego

W sobotę wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej przez tramwaj. Jak przekazała straż pożarna, kobieta zmarła.

O wypadku poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Tramwaj śmiertelnie potracił kobietę. Ze wstępnych informacji wynika, że przechodziła ona w niedozwolonym miejscu - mówił Węgrzynowicz.

Jak zaznaczył, po wypadku ruch tramwajów był wstrzymany w obu kierunkach. - Na miejscu pojawiły się służby Tramwajów Warszawskich, pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna oraz prokurator - wyliczał nasz reporter.

Kobieta przechodziła "w miejscu niewyznaczonym"

Informację o wypadku w pobliżu ronda Daszyńskiego potwierdził nam najpierw Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej. - To śmiertelne potrącenie. Kobieta wpadła pod tramwaj około godziny 20.30. Na miejscu pracowały trzy nasze zastępy - powiedział strażak.

Więcej szczegółów podał później Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji: - Do potrącenia doszło dokładnie na wysokości Towarowej 24 przed rondem Daszyńskiego w miejscu niewyznaczonym do przechodzenia. Nie żyje kobieta w wieku około 30 lat nieznanej tożsamości. Motorniczemu zostały wykonane testy na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie. Oba wyszły negatywnie.

Śmiertelne potrącenie na rondzie DaszyńskiegoArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości