Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Uderzyła autem w sygnalizator. "Była pod wpływem alkoholu, przewoziła dziecko"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Samochód osobowy uderzył w sygnalizator
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plSamochód osobowy uderzył w sygnalizator

W czwartek wieczorem na Radzymińskiej kierująca samochodem osobowym uderzyła w sygnalizator świetlny. Jak podaje policja, kobieta miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. W aucie, które prowadziła, znajdowało się dwuletnie dziecko.

Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania Radzymińskiej z Łodygową. Jak poinformowała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie do służb wpłynęło kilka minut po godzinie 22. - Po przybyciu na miejsce policjanci zastali kierującą volkswagenem, która uderzyła w sygnalizator świetlny. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że prowadziła pojazd pod wpływem alkoholu. - przekazała Putyra. Policjantka dodała, że badanie alkomatem wskazało 1,2 promila alkoholu. - Ponadto w samochodzie znajdowało się dziecko w wieku około dwóch lat - podała policjantka. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Sprawę prowadzi komisariat na Targówku.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości