Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Akcja strażaków we Włochach. Pod ciężarówką zapadła się studzienka

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plCiężarówka najechała na studzienkę i utknęła

We Włochach manewrująca ciężarówka wjechała na studzienkę, ta zapadła się pod jej ciężarem. W akcję wydobywania auta i odblokowania przejazdu zaangażowano strażaków.

- Ciężarówka marki MAN wjeżdżała na teren przy ulicy Parowcowej 8, gdzie znajdują się warsztaty samochodowe i punkty usługowe. Skręcając, najechała na studzienkę, tylna oś wpadła do środka i oparła się o nią. Studzienka się zarwała, a pojazd utknął - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Jak dodaje, na miejsce przyjechali strażacy, którzy muszą wydobyć ciężarówkę. Potwierdza to Marcin Klecz z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej. - Pod ciężarówką zapadła się studzienka kanalizacyjna. Na miejscu pracuje jeden zastęp straży pożarnej. Ciężki samochód z dźwigiem będzie wyciągać ciężarówkę - zapowiada strażak.

- Na miejscu jest też policja. Zablokowany jest dojazd na teren przy Parowcowej 8, ale to wąska i mało uczęszczana uliczka - zastrzega nasz reporter.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl