Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Stłuczka na Bielanach. Rozbite samochody, uszkodzone słupki

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWieczorne zderzenie na Bielanach

Na Kochanowskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów: mazdy i volkswagena. Jedno z nich skosiło kilka słupków. Jak ustalił nasz reporter, nikt nie został ranny.

Do zderzenia doszło wieczorem na skrzyżowaniu Kochanowskiego i Rudnickiego. - Volkswagen zderzył się z mazdą. Z moich nieoficjalnych informacji wynika, że oba samochody jechały Kochanowskiego i miały zielone światło. Kierujący volkswagenem chciał skręcić w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej z naprzeciwka maździe - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Dodał, że po zderzeniu mazda skosiła trzy białe słupki - "patriotki'". - Mazda ma rozbity przód i lewy bok, podobnie jak volkswagen na którym widać uszkodzenia maski i urwane lewe koło - opisywał nasz reporter.

Nie ma utrudnień w ruchu. Na miejsce przyjechała policja. - Było również pogotowie ratunkowe, jednak szybko odjechało, bo nikt nie potrzebował pomocy medycznej - podsumował Szmelter.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl